HAKKIMDA

Merhabalar ben Selçuk, 11.07.1997 tarihinde Zonguldak’ta doğdum. Zonguldak’taki 5 yıllık maceramdan sonra İstanbul’a gelmişiz. Tabi o zamanları ben hatırlamıyorum büyüklerden böyle duyduk. Gel zaman git zaman ben liseye geçtim ve internet hayatım başladı. İlk sitem Blogger tabanlı idi. Siteyi arama motorlarına daha sonradan kapatsam da hala yayında. İncelemek isterseniz aha buraya tıklayın.

Tabi o zamanlar yeni başladık bi şey bilmiyoruz fazla. Ben yine de o blogu yaklaşık 1 sene kullandım. Sonrasında özel domainler ile tanıştım. Neyse bu konuyu çok uzattık kısaca şöyle söyleyeyim yaklaşık 6 yıldır internet aleminde aktif olarak varım.

Şuanda Nişantaşı Üniversitesi’nde Yönetim Bilişim Sistemleri okuyorum. Amacım okulu 4 yılda bitirmek 😀 Vizyonsuz biri değilim tabiki asıl amacım kendi yazılım şirketimi kurmak. Hani şirket olmasa da küçük bir ekip ile bi ofisim olsun istiyorum fena mı?

Şuan verdiğim hizmetleri görmek için buraya, benimle iletişime geçmek için de buraya tıklayabilirsin kardeşim. Mutlaka ulaş bana en kötü sohbet eder tanışırız.